Stowarzyszenie
Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku

Filmy 2020 r. – galeria

03.07.2020 r. Grupa słuchaczy spotkała się nad oleśnickimi stawami w celu pomocy chorej Mii. “GaszynChalange” to akcja charytatywna, która podbija cały kraj.Polega na tym aby zrobić 10 pompek lub przysiadów i wpłacić 5zł. na zbiórkę, oraz nominować kolejne instytucje. Zebrane pieniądze wpłaca się na fundacje SIEPOMAGA. Nasz UTW został nominowany przez Dzienny Dom Seniora+ w Oleśnicy.

Głos Seniora pokazuje jak wykonać przyłbicę w dwie minuty!

NA ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO OUTW 2019/2020, KRÓTKIE PODSUMOWANIE ORAZ SŁOWA PODZIEKOWANIA ZŁOŻYŁA PREZES TERESA MARKIEWICZ

Jak wykonać maseczkę ochronną w dwie minuty? Solidarni z Seniorami – Razem Damy radę!

ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA WYKŁADU – SENIOR W DOBIE EPIDEMII – czyli jak sobie radzić w świecie koronawirusa,

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA FILMUPORADY GERIATRY: Jak uchronić seniorów przed koronawirusem? – Głos Seniora TV

Zapraszam do obejrzenia filmiku, który pomoże trenować pamięć i wypełnić czas “kwarantanny” domowej.

10.03.2020 r. Odbył się Wieczorek poetycki z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn zorganizowany przez słuchaczy OUTW, którym kieruje słuchaczka Jadwiga Jezierska.

29.01.2020 r. Na scenie sali widowiskowej MOKiS-u w Oleśnicy słuchacze OUTW z sekcji teatralnej dali pierwszy występ Teatru Ruchu pt. “Przyklejeni”, który prowadzi Andrzej Kozłowski. Filmy zostały nakręcone przez słuchacza OUTW Eugeniusza Hołuja.

07.02.2020 r. Fragmenty filmów z Wieczorku poetyckiego zorganizowanego przez słuchaczy OUTW pt. “Na wesoło” prowadzonego przez Jadwigę Jezierską.

16.01.2020 r. Film pochodzi z portalu strony Oleśnicainfo.pl, ktory został nakręcony na zajęciach Zumby w dniu 16.01.2020 r.

Zumba na Oleśnickim Uniwersytecie III Wieku

Pod bacznym okiem instruktorki zumby Anny Karolak jej tajniki zgłębia kilkadziesiąt pań. ZOBACZCIE SAMI ⏬⏬⏬https://olesnicainfo.pl/rozmaitosci/zakochane-w-zumbie-czyli-o-tym-jak-olesnicki-seniorki-pokochaly-latynoskie-rytmy/81138/

Opublikowany przez OlesnicaInfo.pl Piątek, 17 stycznia 2020